Понедельник, 22 июня 2020 14:07

Є позитив: Зеленський розповів про своє спілкування з Путіним

Президент України Володимир Зеленський вважає, що в його переговорах з президентом Росії Володимиром Путіним відбулися невеликі позитивні зрушення.

Об этом сообщает Устав Груп


Таку думку глава української держави висловив в інтерв’ю канадському виданню Globe and Mail.


За його словами, переговори з російським лідером є дуже заплутаною і складною роботою, тому він розраховує на допомогу міжнародних союзників в діалозі щодо Криму і Донбасу.


Володимир Зеленський вважає, що в його переговорах з Путіним відбулися невеликі позитивні зрушення, які привели зокрема до обмінів полоненими.


"Можливо, обмін полоненими — не така велика перемога, але такі маленькі перемоги роблять велику перемогу можливою, а для нас — це повернення втрачених територій", — заявив він.


Президент України при цьому підкреслив, що у нього не було часу вибирати — вірити чи не вірити президенту РФ під час переговорів.


Як повідомляв "Апостроф", раніше президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що висловлювання президента України Володимира Зеленського про відповідальність СРСР нарівні з фашистською Німеччиною за розв’язання Другої світової війни, негативно позначаться на російсько-українських взаєминах.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/foreign-policy/2020-06-22/est-pozitiv-zelenskiy-rasskazal-o-svoem-obschenii-s-putinyim/201114”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.