Пятница, 24 мая 2019 08:38

“Час це самий проблемний ресурс, він не відновлюється. Поспішайте жити” - Михайло Ганчук.

На перший погляд, він успішний бізнесмен, керівник, власник одного з найінноваційніших підприємств на Вінниччині. Він відомий тренер, цікавий спікер та наставник для багатьох майбутніх спеціалістів в області маркетингу й енергетики. Людина, яка вміє ефективно використовувати власний час, розвивати власний бізнес, це це успішний інноватор в галузі альтернативної енергетики, який доводить на власному прикладі, що в Україні можливо розвивати  бізнес. Михайло Ганчук - керівник відомого в Україні та за кордоном підприємства Промавтоматика.

- Можливо я скажу не популярні речі, але те що зараз відбувається, в тому числі і відкриття кордону Польща, Німеччина, я вдячний за це. Чому?  Насправді, це для бізнесу певний стимул оптимізуватися” - розповідає у свої розмові Михайло Ганчук.

Сучасний світ розвивається дуже швидкими темпами. Найактуальнішим на ринку енергетики в Україні як і в усьому світі є технології, що сприяють енергозбереженню та енергоефективності. Але не всі підприємці в цій галузі розуміють, що невід'ємною складовою розвитку бізнесу, є розвиток потенціалу власної компанії. Промавтоматика, за роки своєї роботи стала відомою не лише якісним виконанням замовлень, це підприємство роблять за європейськими стандартами. Люди, що працюють в Промавтоматиці, мають змогу розвиватись і як особистості, і як спеціалісти.

Як керувати власним бізнесом, в чому секрет правильно тайм менеджменту, як забезпечити людям гідні умови праці з огляду на пропозиції європейських роботодавців, нам розповів керівник підприємства Промавтоматика Михайло Ганчук.

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.