Воскресенье, 16 июня 2019 04:29

Зеленський відвідав меткомбінат, де "Метінвест" побудує інноваційний кисневий комплекс

Група "Метінвест" підписала контракт з Air Liquide, світовим лідером в області виробництва і постачання газів, технологій і послуг для промисловості і охорони здоров’я на будівництво в Маріуполі сучасної повітрерозподільчої установки.

Про це повідомляється на сайті компанії "Метінвест".

Комплекс забезпечить потреби комбінату в кисні, необхідному для виробництва чавуну.У запуску проекту взяли участь президент України Володимир Зеленський, посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, мер Маріуполя Вадим Бойченко, віце-президент з операційного блоку Air Liquide Ласад Джауані і генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

Загальні інвестиції в будівництво комплексу складуть 78,3 млн доларів США. Під проект залучено фінансування державного експортно-кредитного агентства Франції (Bpifrance Assurance Export).

Потужність повітрерозподільчої установки складе 25 тисяч кубометрів кисню на годину. Інфраструктура комплексу включає станцію газифікації зі сховищем рідкого кисню, випарником і двома насосами. Автоматизована установка дозволить знизити витрату енергоресурсів на 20%.

Устаткування для проекту поставить Air Liquide, а реалізований він буде фахівцями "Метінвест Інжиніринг" і ММК імені Ілліча. На час будівництва буде створена тисяча додаткових робочих місць. Ввести комплекс в експлуатацію планується до кінця 2021 року.

Підписання контракту відбувалося на майданчику сталеливарного комплексу МБЛЗ №4, запущеного в березні. Розроблений з урахуванням новітніх технологій і дотриманням європейських екологічних стандартів, він став наймасштабнішим об’єктом промислового будівництва за роки незалежності України. Проект обійшовся Метінвесту в 150 млн доларів США, а обладнання для нього поставила австрійська компанія Primetals Technologies, світовий лідер в області рішень для металургійних підприємств.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/business/industries/2019-06-15/zelenskiy-posetil-metkombinat-gde-metinvest-postroit-innovatsionnyiy-kislorodnyiy-kompleks/165779”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.