Пятница, 19 июля 2019 07:13

Кому належить “Весна” та хто така кропивницька “чорна вдова” Сюр

Кому належить “Весна” та хто така кропивницька “чорна вдова” Сюр

 

“Чорна вдова” – таке прізвисько отримала відома мешканка Кропивницького адвокат Наталія Сюр після загадкових обставин смерті Аркадія Золотарьова, у квітні 2014 року.

Як розповідають члени члени сім”ї Золотарьових, у 2012 році Наталія примусово одружила на собі Аркадія, шантажуючи його долею всиновленої дівчинки. Яку вона взяла із дитбудинку навмисно щоб маніпулювати майбутнім майном свого чоловіка.

Згодом так і сталося. Після того, як сім”я втратила Аркадія, вдова швидко взялася за отримання свого ласого шматка. Справа в тому, що спадкове майно Золотарьова Аркадія складалося не тільки з рухомого та нерухомого майна, а й з акцій ПрАТ «Весна», які придбавались ще за часів спільного проживання з першою дружиною та матір’ю двох синів – Золотарьовою Фаїною. У 2003 році батько подарував молодшому сину Денису 15 % акцій, який з 2009 року обіймав посаду Голови Наглядової Ради Товариства. На момент смерті Аркадію Золотарьову належало майже 80 % простих іменних акцій ПрАТ «Весна».

За законом Сюр повинна була отримати лише половину спадку, адже в результаті розгляду спадкової справи перша інстанція дійшла висновку, що право власності на акції ПрАТ «Весна» у померлого виникло з моменту внесення ним коштів за дані акції у 1994 – 1998 роках, а все спадкове майно належить покійному на праві особистої власності.

“Горем розбита” вдова, яка за життя батька стверджувала, що «безмежно» його «кохає» та окрім каблучки ні на що не претендує, задіяла всі можливі важелі свого нового коханця місцевого бізнесмена Миколи Москаленка через місцеву та обласну прокуратуру, адже не даремно натирала трудовий мозоль у сфері зміцнення впливу на суддів та інші структури, які люб’язно закривали очі на певні речі за фіксований прайс. Були погрози та інші неприємні гоп-стопи з місцевими криміналітетами, безліч заяв про вчинення кримінальних правопорушень, відносно синів померлого. Слідчі суді неодноразово виносили абсурдні ухвали про обшуки з приводу крадіжок кішки та собаки, нижньої білизни, дорогоцінностей та правовстановлюючих документів тощо” – ”- згадує син померлого Денис Золотарьов.

Вже протягом п’яти років він намагається відновити свої корпоративні права та ділове життя, яке потерпіло катастрофічних наслідків через незаконні та злочинні дії адвокатки.

З моменту незаконного перебування Сюр на посаді директора ПрАТ «Весна» було відчужено 100 % комерційної нерухомості в центрі міста, при цьому Товариством не було отримано прибутку, хоча вартість чистих активів становила 42 000 000 грн. Відчуження Сюр, належних ПрАТ «Весна» нежитлових приміщень, було здійснено на свою підконтрольну фірму ТОВ КДЦ «КДЦ» , до складу якої входили співзасновники Сюр та Москаленко, що підтверджується Витягами з ЄДРЮОФОП, під час дії арешту та без рішення загальних зборів акціонерів. Всі обставини правопорушень з боку керівника Сюр викладені в кримінальних провадженнях за заявами акціонерів ПрАТ «Весна», в яких до теперішнього часу не вчиняється ніяких процесуальних дій, не зважаючи на численні рішення Господарських судів, якими встановлено незаконність скликання, проведення загальних зборів акціонерів через численні порушення законодавства та прав акціонерів.

Наразі, Сюр намагається вкотре схвалити незаконне вчинення правочинів, здійснених у 2016 – 2017 роках та уникнути кримінальної відповідальності за скоєне, змінивши місцезнаходження Товариства та керівника, призначивши на посаду директора свого племінника.

У Кропивницькому вимагали посадити за грати шахрайку Сюр

У Кропивницькому вимагали посадити за грати шахрайку Сюр
 

На центральній вулиці Кропивницького відбувся мітинг.

 
 
На центральній вулиці Кропивницького відбувся мітинг. На стінах колишнього ресторану «Весна» з’явились банери із закликом до адвоката Наталії Сюр-Москаленко повернути приміщення справжнім власникам – сім’ї Золотарьових. 
 
 
Ця історія добре відома мешканцям міста. Декілька років тому гучний скандал сколихнув місто: спадщину дітей та внуків Аркадія Золотарьова відібрала його коханка Наталія Сюр.
 
 
Така кримінальна драма триває вже майже п`ять років. За свою спадщину і майнові права продовжує боротися Денис Золотарьов.
 
 
«Після смерті батька мені і моїй сім`ї довелося пережити багато горя від Сюр. І розбої, побиття, шантаж і залякування. Мене навіть незаконно зачиняли в СІЗО де били до напів смерті. Ця жінка готова піти на все заради нашої спадщини» – розповідає Денис.
 
 
Із чотирьох об`єктів майна, якими незаконно заволоділа Сюр, три вдалося повернути справжнім власникам. Зараз на черзі і приміщення сімейного ресторану Весна.
 
 
У червні цього року  відбулось судове засідання Господарского суду, де було вирішено визнати недійсним з моменту прийняття рішення Загальних зборів акціонерів Приватного акціонерного товариства “Весна” яке приймалося 07 грудня 2018 року з сьомого питання порядку денного Зборів, а саме, про “Затвердження правочинів на відчуження нерухомості, що належала ПрАТ “Весна”, фізичним та юридичних особам, що були укладені у 2016-2017 роках.
 
 
Це говорить про те, що суд визнав дії Сюр незаконними та у подальшому справжні спадкоємці зможуть повернути свою власність.
 
 
 
Про подальший розвиток подій читайте у наступних публікаціях.

Одіозний кримінальний авторитет «ПАПА» хоче замаскуватися в Слугу народу

Олександр Поворознюк

«ПАПА» хоче замаскуватися під Слугу народу

 

Жителі Кіровоградщини, які не встигли оговтатися від двох турів президентських виборів, мають звикати до нового передвиборчого шоу – виборів парламентських. І хоча серед нардепів, що добувають свій термін, безумовно, є досить скандальні та неоднозначні фігури, деякі кандидати, які обиратимуться 21 липня, точно вразять своїми «чорними справами». І йдуть вони від партії чинного Президента України – «Слуга народу».

 

 

 

Зокрема, мова йде про 48-річного жителя села Петрове Олександра Поворознюка - аграрія з кримінальним минулим і не менш кримінальними діями сьогодні. «ПАПА», а саме так називає себе Поворознюк, є засновником ТОВ «АФ П'ятихатська».

 

 

Станом на зараз Олександр Поворознюк  володіє понад 15 000 га землі і є причетним у кількох резонансних рейдерських захопленнях земель пайовиків. Кілька з них сталися у 2018 році. Перший – у квітні на території «Агрoфірми Маріампoльськoї», керівництво якої подало до Держгеoкадастру заявку на участь в аукціoні за правo oренди двoх земельних ділянoк на теритoрії Луганськoї сільради. У аукціоні взяло фермерське господарство «Агро-Петрово», засновником якого є син Олександра Поворознюка – Віталій. За день після аукціону Поворознюк прибув на поля, втім селяни виступили проти обробітку ним полів та заявили про захоплення землі.

 

«ПАПА»,  який прибув в оточенні кишенькових правоохоронців, вирішив залякати селян.

 

«Один крок на цю землю і я тебе с**а переїду трактором! Віриш, чи ні? Перевірите мене потім. Хлопці, ми живемо в Україні. І цим все сказано. В мене є певне вліяніє, я можу помогти вам розпаювати ці 150 гектарів, оформити державні акти на землю. А ці землі вже в оренді. Все, фініш, забудьте. Аукціон пройшов», – заявив він місцевому жителю.

http://www.kypur.net/odyn-krok-na-tsyu-zemlyu-ya-tebe-pereyidu-traktorom-na-kirovogradshhyni-tryvaye-konflikt-dovkola-mariampolskoyi-video/ 

 

Останній випадок набув всеукраїнського розголосу восени 2018 року. Тоді одіозний «ПАПА» з озброєними працівниками зайшов на поля ТОВ «Семь ветров» у селі Йосипівка, які складалися із земель пайовиків та за ніч зібрав урожаю соняшника на 22 мільйони гривень. Тоді ж правоохоронці разом із законними власниками урожаю прибули на місце події, однак відкрите кримінальне провадження за фактом крадіжки в особливо великих розмірах за кілька днів перекваліфікували за статтею «Хуліганство».

 

Звісно, для людини, яка має великі кошти, «домовитися» з правоохоронцями не складно, а у випадку «ПАПИ» взагалі не є проблемою, оскільки з рук Олександра Поворознюка годуються колишні працівники МВС і нинішні високопоставлені представники правоохоронних структур, які давно стали дворовими псами сумнозвісного аграрія.

 

Саме з одним із таких – начальником  управління захисту економіки у Кіровоградській області Володимиром Духно пана Поворознюка поєднують не лише товарисько-економічні стосунки, а ще й спільне бажання піти у політику: нещодавно Духно теж заявив про намір стати кандидатом в народні депутати від президентської партії. https://kr.depo.ua/rus/kr/kerivnik-upravlinnya-zakhistu-ekonomiki-z-kropivnitskogo-zibravsya-u-nardepi-20190603973208

 

 

Наразі свою забруднену,  м’яко кажучи, репутації аграрник «ПАПА» намагається замаскувати спонсорством футбольної команди з села Петрове. Втім, ані місцеві жителі, ані ті, хто слідкує за життям області, не забудуть, як в 2014 році Олександр Поворознюк публічно відмовився від допомоги родинам загиблих військових третього полку спеціального призначення та написав заяву до поліції щодо вимоги з нього грошей. https://antikor.com.ua/articles/10387-kirovogradskij_titushatnik_povoroznjuk_prodolhaet_terrorizirovatj_petrovskij_rajon

 

Мотиви «ПАПИ» увійти до великої політики зрозумілі: маючи досвід у захопленні землі та прикормлених високопоставлених правоохоронців, можливо майже законно, користуючись депутатською недоторканістю, захоплювати землі на території усієї Кіровоградщини і не тільки. Можливо, саме зараз варто згадати гасло засновника партії «Слуга народу» - ДумайТЕ?..

Братва рветься в політику

Після обрання новим Президентом Володимира Зеленського, ці покидьки, ласі до чужих грошей, з усіх сил рвуться до влади. Тепер їм треба легалізуватись, як народні депутати, отримати недоторканність

В 2014-році відбулася Революція Гідності і сотні Українців загинули на Майдані заради кращого майбутнього, заради того, щоб викорінити корупцію і привести до влади порядних і чесних професіоналів. Але, нажаль, цього не відбулося. Замість порядних, почасти, прийшли пройдийсвіти. А зараз, після обрання новим Президентом Володимира Зеленського,  ці покидьки, ласі до чужих грошей, з усіх сил рвуться до влади. Тепер їм треба легалізуватись, як народні депутати, отримати недоторканність і вже зовсім плюючи на закон та мораль займатись рекетом з депутатським значком на піджаці.

Так, зокрема, сталося і в Кіровоградській області. Начальником  Управління захисту економіки Національної поліції в Кіровоградській області було призначено Володимира Духна. Людину, яку ледве не палицями гнали люди з його рідної Чернігівщини за його так звану «діяльнісь». Так наприклад, в Чернігові він добре відомий «кришуванням» залів ігрових автоматів та підпільних казино.

Через корумповані зв’язки в Міністерстві внутрішніх справ йому вдалося «заховатися» на Кіровоградщині. Але жадоба до чужих грошей в нього не пропала. Дуже швидко разом зі своїм спонсором фермером з Петрівського району («хазяїном» якого він себе вважає) Олександром Поворознюком на прізвисько «Папа», вони стають «героями» численних журналістських розслідувань і матералів не лише місцевих, а й всеукраїнських видань. Не зважаючи на кричущі факти порушень законів, поліція, завдяки щедрим хабарям Папи та «кришуванню» Духна, на це закриває очі. Ось лише деякі доведені факти із спільної «діяльності» Папи та всиновленного ним «перевертня в погонах» Духна.

Резонансна ситуація трапилася 19 вересня 2018 року, поблизу селища Йосипівка в Кіровоградській області, про що написало чимало засобів масової інформації. Місцевий фермер Олександр Поворознюк ( за прізвиськом "Папа"), який, за словами місцевих мешканців,  вже давно себе вважає «хрещенним батьком» району, якому все дозволено, виїхав на поле зі своїми охоронцями і почав «живе полювання» на людей. Це виглядало, як голлівудський бойовик із застосуванням зброї,  переслідуванням і тому подібне. При цьому на боці Папи виступали і співробітники Петрівського райвідділу поліції. Дійшло до абсурду, по команді Папи, поліцейські затримували випадкових перехожих і тих, хто просто чекав автобус на зупинці. Як кажуть провели «тотальну зачистку»  території.

 

Після цього працівники Поворознюка під охороною поліції зібрали врожай соняшнику з 500 га землі сільськогосподарських підприємств "Сім вітрів", "Мітвел", «Мітвел плюс» та інших. «Працювали» без упину до ранку. Згідно чинних документів у підконтрольних Олександру Поворознюку фірм в оренді перебувало приблизно 70 га. Проте урожай він зібрав з 500 га! Конкретно, з орендованих земель інших підприємств. Куди зник урожай, що за приблизними оцінками вартує понад 10 млн. грн..? А також хто з державних чинів на цьому нажився? На це питання, до цього часі відповіді немає. Проте є чітка відповідь на інше питання. Журналісти і громадські активісти викрили факти корупційних зв’язків одіозного аграрного феодала Поворознюка і поліцейського Духна.

 

Нагадаємо, поблизу Йосипівки Папа, фактично,  давав прямі вказівки місцевим поліцейським розстрілювати автомобілі охорони полів однієї з фірм якій належали посіви. Згодом, після його телефонного дзвінка, на полях навіть з’явився поліцейський спецпідрозділ КОРД. В районі прекрасно знають, що Папа щедро «допомагає» місцевим поліцейським чинам.

 

Але здійснюючи таку «діяльність» районного поліцейського даху замало. Тому Папі доводиться «піклуватись» і про обласних високопоставлених поліцейських. Так, наприклад, в мережі інтернет є багато інформації, щодо того, що протягом 6 місяців 2018 року Поворознюк придбав та передав в оренду за символічну плату управлінню захисту економіки ДЗЕ Національної поліції України автомобіль Toyota Corolla 2018 року випуску. Саме для службового користування начальником УЗЕ НПУ Кіровоградської області Володимиром Духном. Але, як виявилось Папа зробив і коштовний подарунок цьому поліцейському – переоформив на сестру В.Н. Духна власний автомобіль «Toyota Land Cruiser 200» 2015 року випуску. На одному з фото ви можете бачити це елітне авто коли воно було ще у власності Папи з кіровоградською реєстрацією ВА 001 АС, а на іншому фото, ви можете бачити вже самого Духна біля цієї автівки, яка була переоформлена і отримала чернігівську реєстрацію СВ 1000 ВМ за місцем прописки сестри поліцейського

 

Але Папа не перестає «піклуватись» про головного узешника області та його родину. 28 серпня 2018 року Поворознюк фактично дарує родині Духна (дружина Духно Т.П. та дочка Духно С.В. ) відпочинок в одному з найдорожчих та найфешенебельніших готелів Туреччини – «MaxxRoyal»  Сума оплати за путівку на 5 днів з 24 по 29 вересня цього року склала 111 тисяч 840 гривен (близько 4 тисяч американських доларів). Гроші були внесені на рахунок туристичного агентства ПП «Шик Тур», що знаходиться у місті Дніпро і послугами якого постійно користується родина та друзі Поворознюка. Оплата була здійснена у філіалі ПАТ «Сбербанк Росії» у місті Жовті води Дніпропетровської області, де відкриті рахунки ТОВ «Агрофірма «П’ятихатська», яка належить Поворознюку. Цікаво, що готівку в касу банку внесла людина Поворознюка - Безус Р.В.. Він проживає в місті Жовті води і працює слюсарем на ТОВ «Реймс Транспорт», яка займається ремонтом сільхозтехніки петровського латифундиста. Правда середня зарплатня Безуса, за останні два роки, складає біля 5 тисяч гривень на місяць, сукупно за 2017-2018 роки це близько 80 тисяч гривен. Тому, як би він ці два роки не їв, не пив то він би все одно не наскладав майже 112 тисяч гривен щоб подарувати путівку в Туреччину родині поліцейського Духна. На копії платіжки в графі призначення платежу можна побачити напис «за Духно Т.П.». Про те родині Володимира Духна не судилося у вересні побувати на сонячних курортах Туреччини, які вони так полюбляють (в останнє були недавно, в липні цього року). Через численні публікації у всеукраїнських та місцевих засобах масової інформації, що до протизаконних методів роботи УЗЕ в Кіровоградській області та корумпованості його керівника Духно вирішує не загострювати ситуацію та відмовляється від подорожі. Замість родини поліцейського 24 вересня о 4 ранку рейсом QU 4409 «Київ-Анталія» вилітають вже інші друзі Поворознюка – родина Улітіних (Олександр Улітін та Олена Федчук, разом з сином Дмитром), путівка на яких з родини Духно була терміново переоформлена 20.09.2018.

 

Про те через складну процедуру оформлення страхування відповідний поліс так і залишився виписаним на доньку правоохоронця – Софію Духно.

 

До речі відповідно до ч.2 ст.52 «Закону України про запобігання корупції», у разі суттєвої зміни у майновому стані, тобто отримання доходу або придбання майна, послуг на суму, що перевищує неоподаткований мінімум встановлений на 01.01.2018 року в 50 разів (88 100 грн.) суб’єкт декларування, яким є В.М. Духно зобов’язаний письмово повідомити НАЗК та внести зміни до електронної декларації протягом 10 діб. Про те, начальник УЗ в Кіровоградській області це зробити «забув». Добре хоч Папа не забуває про нього піклуватись. 

 

І це лише кілька фактів спільної кримінальної діяльності цієї парочки. Зараз вже достеменно стало відомо, що обидва фігуранта стукають у двері рейтингових політичних партій, щоб вже цього літа одягти не тюремну робу, а комтюм народних обранців. Духно, навіть, щемливе звернення на полі серед бур’янів записав. Дуже хоче обратись по аграрному 100-му виборчому округу. А його Папа, який вже вркай обідрав селян Петрівського району тепер хоче розповсюдити свою «діяльність» на всі райони 103-го виборчого округу.

 

Але впевненні цього не станеться. Громадськість підніметься і будуть знову Революції Гідності, а окремих районах аби тільки цю пройдисвіти не дірвались до влади. 

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.