Вторник, 12 ноября 2019 19:09

Візит місії МВФ до Києва: назвали головні теми для обговорення

Відзначається, що нова програма має замінити програму стенд бай, обсяг якої становив 3,9 млрд доларів.

Директор управління МВФ з питань Європи Пол Томсен повідомив, що під час візиту в Україну місія МВФ обговорить з представниками української влади нову трирічну програму розширеного кредитування.

Об этом сообщает http://biznesfakty.com

Про це він розповів «Голосу Америки».

Відзначається, що нова програма має замінити програму стенд бай, обсяг якої становив 3,9 млрд доларів.

Складнощі кредитування: від чого залежатиме нова програма з МВФ Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов заявив, що українська делегація позитивно оцінює перебіг переговорів з МВФ.

«Сподіваюся, досягнемо швидкого результату. Хоча прогрес обнадійливий, залишаються деякі невирішені питання. Давайте побачимо», — сказав Томсен.

За його словами, питання очищення банківського сектору буде важливою частиною обговорень.

«Це одне з питань. Україна досягла прогресу. Ми знаємо, що існують виклики. Важливо, щоб не було відкату в досягненнях. Тому, це важлива частина обговорень», — прокоментував представник МВФ.

Коментуючи основні виклики, які стоять перед Україною, Томсен наголосив на досягненнях країни в стабілізації економіки, але також відзначив певні розчарування, зокрема в питанні подолання корупції та державного управління.

«Важливо зберегти незалежність центрального банку, досягти прогресу в фінансовому секторі, продовжити бюджетну консолідацію. Україна не так добре просувається в структурних реформах. Можна сказати, що протягом останніх років розвиток подій тут засмучував. Нас особливо хвилюють питання корупції і управління та я думаю, що новий уряд має посилити зусилля в цій сфері», — додав Томсен.

Нагадаємо, місія Міжнародного валютного фонду приїде до Києва у четвер, 14 листопада 2019 року.

Також відзначимо, в МВФ поставили умови президенту України Володимиру Зеленському.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2019/11/12/novyna/polityka/vizyt-misiyi-mvf-kyyeva-zyasuvalysya-holovni-temy-obhovorennya”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.