Вторник, 05 марта 2024 17:53

Броварчанка виборола "срібло" на чемпіонаті України зі спортивної ходьби

Броварчанка виборола

Спортсменка з Броварів Людмила Оляновська стала срібною призеркою чемпіонату України зі спортивної ходьби

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сайт Броварської міськради.

Нещодавно Ужгород гостинно вітало учасників чемпіонату України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Цей старт є головним етапом відбору на Командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби, який 21 квітня відбудеться в Анталії, Туреччина. На командній світовій першості чоловіки та жінки змагатимуться зі спортивної ходьби на 10 та 20 кілометрів, а також у мікс естафеті на 42 км 195 м.

Команда Київської області була представлена 12 спортсменами, серед яких і майстри спортивної ходьби із Броварів.

Досвідчена і титулована броварчанка Людмила Оляновська цього разу стала "срібним" призером на дистанції 20км — 1.31.28год, майже на хвилину поступившись волинянці Марії Сахарук.

В підсумку команда Київщина посіла 4 місце в загальному заліку — 309 очок.

Нагадаймо, що борець з Білої Церкви став чемпіоном України U-15 з греко-римської боротьби.