Суббота, 16 января 2021 06:13

НБУ оприлюднив нові дані про кількість грошей, які українці зберігають на депозитах

последние новости в Украине останні новини в Україні


Обсяг гривневих депозитів в українських банках за 2020 рік зріс на 30,7% — до 838 мільярдів гривень, валютних (у доларовому еквіваленті) — на 20,4%, до 17,46 мільярда доларів. Залишки за гривневими кредитами скоротилися на 2,8%, по валютних — на 2,7%.

Об этом сообщает Слон РУ

НБУ оприлюднив нові дані про кількість грошей, які українці зберігають на депозитах. Як повідомляється на сайті Національного банку України, в тому числі в грудні обсяг гривневих депозитів виріс на 9,5%, валютних — скоротився на 2,4%. Згідно з наведеними даними, залишки за гривневими кредитами скоротилися на 1,2% за грудень і на 2,8% з початку року — до 595,954 мільярда гривень. Залишки за валютними кредитами скоротилися на 3,5% за грудень і на 2,7% з початку року — до 12,3 мільярда доларів США.

Раніше в НБУ виявили "неточність" в Держбюджеті-2021, згідно з якою 10 мільярдів гривень були дописані і поки не ясно, звідки їх брати. Також ASPI news повідомляло, що глава Нацбанку Кирило Шевченко розповів, що для регулятора продовження антикорупційних реформ не просто гасло.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/nbu-oprilyudniv-novi-dani-pro-kilkist-groshey-yaki-ukrainci-zberigayut-na-depozitakh”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.